מדוע כדאי לרכוש את הבי קיור לייזר?

כאשר אדם סובל מכאבים הוא יחפש אחר פתרון מהיר וזמין ככל האפשר, כאן נכנס לתמונה מכשיר הבי קיור לייזר שיאפשר להתגבר על הכאב ולחזור לשגרת החיים שלו ללא הפרעות. קראו עוד על המכשיר ועל הבעיות הבריאותיות להם הוא מציע מענה
טיפול בשיטת עשה זאת בעצמך
יתרון בולט נוסף של המכשיר הוא בכך שהמטופל יכול לטפל בעצמו ללא עזרה של אף אחד אחר. הוא מחליט מתי הוא מטפל, הוא מחליט כיצד נוח לו לעשות זאת, והוא זה שיודע מהן הנקודות הרגישות ואיפה נכון לו לבצע את הטיפול. ואכן, משתמשים רבים בוחרים במכשיר זה בגין היתרון הנ”ל. והם יכולים לשלב את הטיפול בסדר היום שלהם בלי להזדקק לעזרת אחרים וכמובן שבלי לצאת מהבית. כל אחד בזמן שלו ובמקום בו נוח לא לבצע את הטיפול יכול לבצע אותו.

החלטתם לרכוש בי קיור לייזר? ברכותינו לכם. שימו לב שיש מספר מוצרים בעלי מאפיינים ספציפיים, אלו נועדו להתאים לכל אחד את המכשיר הייעודי שיוכל לשמש אותו במלוא הנוחות ולאפשר לו ליהנות מטיפול הולם.

האם מכשיר הבי קיור לייזר יכול לעזור לכאבי מפרקים?

אז ענינו כבר לא מעט פעמים על השאלה האם מכשיר הבי קיור לייזר יכול לעזור לכאבי מפרקים אבל לא ענינו על השאלה איך הוא עושה זאת. התשובה היא שהלייזר הרך שהמכשיר מייצר מגביר שחרור של אנדורפינים אל המקום הפצוע. למעשה, האנדורפינים קיימים לנו בגוף ומשתמשים כמוליכים עצביים. הלייזר מגביר את קיומם ו”מושך” אותם אל כיוון הבעיה. כך הלייזר מקל על הכאבים. במקביל, הלייזר הרך שמשחרר המכשיר עובר את העור ומרחיב את כלי הדם ואת הלימפה באזור. ההגדלה שלהם מאפשרת שחרור טוב יותר, סינון וניקוי של הגוף מן הדלקת במקום. הטיפול בדלקת עצמה לא רק מקל על הכאב אלא גם פותר את הבעיה לטווח הארוך.

מכון אורטופדי ברמת גן המתמחה בייצור מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית https://dovikortho.co.il